ua ru

Картини вишиті стрічкам

Неймовірна краса від ніжинської майстрині Ірини Василюк.

19 картин, вишитих стрічками, представила ніжинська майстриня Ірина Василюк. У бібліотеці імені Короленка відкрилась виставка "Танок стрічки й полотна". Жінка розповідає, що за 5 років вишила понад 50 картин. Перші свої роботи подарувала рідним та друзям. Каже, що цим видом мистецтва захопилася після того, як придбала книгу з вишивки стрічками.

Майстриня розповідає, що спочатку свої картини вишивала на спеціальних тканинах з принтом. Згодом почала шити на полотні. Жінка каже, що в таких роботах можна ще більше проявити свою фантазію. Ірина Василюк зізнається , що вишивання це свого роду терапія, воно допомагає відволіктися від повсякденних справ і замислитися над майбутнім.

Це перша персональна виставка Ірини Василюк. Підтримати жінку прийшли майстрині міста, які також створюють предмети рукоділля. Усі із захопленням розглядали картини, які були представлені на виставці.

Донька майстрині Роксолана зізнається, що надзвичайно пишається своєю мамою, проте сама ніколи не вишивала, каже, що бракує часу.

Ірина Василюк каже, що навчитися вишивати стрічками може кожен, головне, щоб було бажання. А поки що помилуватися неймовірною красою можна у обласній бібліотеці імені Короленка. Виставка триватиме до кінця місяця.