ua ru

Нове обладнання в дитячу лікарню

Скільки коштів зібрали волонтери акції «Серце до серця» для лікування новонароджених діток?

Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилася новим обладнанням. Сертифікат офіційно вручили головному лікарю медичного закладу Олександру Кареті, представники обласної влади.

Рекордну суму цьогоріч, а це 70 тисяч гривень, зібрали небайдужі громадяни Чернігова та області в рамках акції "Серце до серця".

За ці кошти волонтери закупили вкрай необхідне для дитячої лікарні - перфузор, два шприцові інфузійні насоси - для тривалого введення лікувальних розчинів у організм людини, пульсоксиметр - для визначення кількості кисню в крові, монітор для слідкування за основними параметрами життя, неонатальний комплект та 35 перфузор-шприців з голками для забору медикаментів. Все це медики будуть використовувати при лікуванні новонароджених діток.

Регіональне представництво фонду "Серце до серця" тісно співпрацює з багатьма медичними закладами Чернігова, не стала виключенням і дитяча обласна лікарня. Координатор благодійного фонду в Чернігові Ірина Сімонова, каже, раніше волонтери купували необхідне для індивідуального користування хворих, тепер, місія фонду - забезпечити лікарні та пацієнтів, універсальними пристроями, що дозволяють зберегти життя.

Відвідали дитячу лікарню і безпосередні учасники акції, молоді волонтери з усієї області. Загалом, до збору благодійних коштів долучилися 19 районів Чернігівщини.

Чернігівська обласна дитяча лікарня надає допомогу дітям з усієї Чернігівщини. У закладі 14 клінічних відділень, в тому числі 2 відділення інтенсивної терапії. Щодня тут рятують дитячі життя. Як зазначив головний лікар Олександр Карета, для цього мають бути належні умови та відповідне обладнання. Високий рівень допомоги маленьким пацієнтам намагаються забезпечувати як власними силами, так і з допомогою волонтерів.