ua ru

Сесія міської ради

Вимоги чернігівців, які прийшли на пленарне засідання. Хто відстояв свою позицію?

Аплодували ,грюкали ногами , плескали в долоні. Саме так запрошували  чернігівці депутатів до сесійної зали. Бо на  десяту годину  тут був тільки народ. Нарешті о 10.40 в залі з"являються  37 -ро із 42  депутатів та міський голова. Пленарне засідання  формально розпочинається , але до порядку денного справа не доходить. Владислав Атрошенко дає слово  тим, хто прийшов на сесію з тими чи іншими вимогами. А  питань дуже багато. Школа № 9 .

Тож школа № 9 працюватиме і жодних підстав для  хвилювань у батьків не може бути , - запевнив  делегатів Владислав Атрошенко.  Далі  було звернення акціонерів колишнього Чернігівського мясокомбінату , які вже 2,5 роки намагаються знайти правду на руїнах свого підприємства. Вирішили створити роборчу групу  і ще дослідити цю проблему.  Наступне питання стосувалося землі  та учасників АТО.

Міський голова запросив представників ради ветеранів АТО в залу на  час розгляду земельних питань.  Проекти рішень , які стосуються земель вільних від забудови ,  розглядати наміру не було. Підприємці , які  сьогодні  мають бізнес на зупинкових комплексах , теж виголосили свої вимоги. Розмова була відвертою. Домовилися підготувати спільний меморандум і знайти компроміс. А от підприємцям , які відносяться до другої групи,  свою позицию вдалося частково відстояти.

  Після обговорення  знайшли компромісне рішення.  Ставку єдиного податку  для підприємців 2 групи зменшили на 5% і вона становитиме 15 %  від мінімальної зарплати. Детальніше у Депутатському корпусі .