ua ru

Результати конкурсу перевізників у місті

Хто здобув право перевозити чернігівців на дачних маршрутах?

Сьогодні у міській раді на засіданні конкурсної комісії визначали перевізників, які будуть обслуговувати 7 маршрутів у Чернігові. Передусім це 9-й, 18-й, 22-й, 22 А, 35-й, 36-й та 47-й. Нагадаємо, цей конкурс проходить уже вдруге, оскільки раніше ніхто з перевізників не подав документи на ці маршрути.

35-й маршрут лишився за старим перевізником, який у своєму інвестиційному проекті зобов"язався впродовж наступних п"яти років замінити 4 одиниці транспорту. А от на 9-му та 18-му маршруті з"явився новий перевізник. Тетяна Пришупа має свої автобуси, проте раніше здавала їх в оренду на інші маршрути. Зараз підприємець подала документи і виграла у конкурсі. Каже, що вже отримала схвальні відгуки від пасажирів 18-го маршруту, який довозить людей від готелю "Україна" до дачного масиву в селі Рудка.

Ще 4 маршрути буде обслуговувати підприємство "Пассервіс". Ще й досі без перевізника лишився 29-й маршрут. На нього у міській раді планують найближчим часом оголосити ще один конкурс. До цього перевезенням пасажирів у 29-му автобусі займався "Пассервіс". Проте в останній день вони відмовилися від участі у конкурсі, адже кажуть, що маршрут нерентабельний.

Олександр Ломако розповів, що зараз пасажирів на 29-му маршруті буде обслуговувати колишній перевізник, з яким вдалося заключити договір ще на місяць. За цей час планують визначити нового претендента. Якщо ж такий не з’явиться, на лінію пустять автобуси Чернігівського тролейбусного управління.

Олександр Ломако наголосив, що жителі мікрорайонів Єськова та Льотного училища не залишаться без транспорту.