ua ru

Анна Кареніна у Чернігові

Як пройшла вистава за участю знаних українських акторів в облдрамтеатрі? Таємниці від Ольги Сумської.

Наша знімальна група зазирнула до гримерної Народної арстиски України Ольги Сумської , яка приїхала до Чернігова з виставою " Анна Кареніна", щоправда тут вона грає не головну, а другорядну роль.

Вистава запланована на 19 годину, із реальною затримкою приїхали актори, в тому числі і українська Роксолана . Астистент швиденько заносить костюми, артистка, не дивлячись на те, що на збори залишається мінімум, почувається чудово. Радо наче старих добрих друзів зустрічає і телевізійників "Нового Чернігова".

Сукня , шляпи, сумочка - це все їй знадобиться під час виходу на сцену, де вона грає графиню Вронську , а поки вона звичайна, стиль спортивний, каже, це її улюблений образ , хоча професія вимагає гламуру.

Та світські вечірки, червоні доріжки, на яких Ольга із своїм чоловіком часті гості, вона також полюбляє. Зараз розпочались гастролі, вдома її майже немає, сім"я живе без господині і її знаменитих борщів.

Поки ми мріяли про прекрасне , годинник показував, що варто поспішати , тому ми залишили артиску аби через декілька хвилин побачити її в образі. Все ж таки вбрання та макіяж роблять свою справу - артистку не впізнати, і вона готова до виходу на сцену, ну майже готова.

Головну роль у виставі за романом Льва Толстовго зіграла молода акторка Інна Рощина , яка прекрасно вжилась в образ. Це трагедія душі, яка хотіла просто кохати і бути коханою. Інші ролі виконували знані столичні актори - Олександр Любченко , Віктор Черненко та Сергій Козлов.

Про які таємниці розповіла нам зірка українського кіно, та чим вона живе зараз і про що найбільше мріє - вже скоро у програмі Культур Ревю.

Новини по темі