ua ru

Трьох росіян не пустили до України

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль. Про це повідомляють у Чернігівському прикордонному загоні. Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон. За незаконний перетин державного кордону затримано одну особу. Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 8,1 тис. осіб та 1,7 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського та транспортного потоків на 98% та 55% відповідно. Через державний кордон не пропущено 5 осіб, з яких 3 громадянина Росії, що не змогли підтвердити мету поїздки до України. До адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та порушення правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні притягнуто 4 особи, на яких накладено штраф 969 гривень.

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль. Про це повідомляють у Чернігівському прикордонному загоні.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

 За незаконний перетин державного кордону затримано одну особу.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 8,1 тис. осіб та 1,7 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського та транспортного потоків на 98% та 55% відповідно.

Через державний кордон не пропущено 5 осіб, з яких 3 громадянина Росії, що не змогли підтвердити мету поїздки до України.

До адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та порушення правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні притягнуто 4 особи, на яких накладено штраф 969 гривень.