ua ru

Пишемо диктант

Чи знає українську мову губернатор?
Чернігівці долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови. Серед охочих перевірити свій рівень володіння державною мовою і очільник області Андрій Прокопенко. Він зізнається, що заздалегідь готуватися часу не мав, але правила українського правопису нещодавно повторював.
З української мови за п'ятибальною системою у Андрія Прокопенка була 5-ка, а улюбленими предметами у школі стали історія та біологія. Вільно ж володіти рідною мовою він вважає своїм обов’язком, тому й прийшов перевірити свої знання. Писали радіодиктант також військові, студенти, викладачі, службовці і журналісти. Слідкувати за чистотою свого письма потрібно незалежно від посади, адже інколи помилки у тексті можуть коштувати дуже дорого.
Після написання диктанту кожен мав час, аби його перевірити і можливо переписати, адже багато виправлень також сприймаються за помилку. Цьогорічним нововведенням стало те, що оригінальний текст диктанту виклали в мережу через 15 хвилин після його написання.