ua ru

Розважальний матч

З ким зіграли футболісти ФК " Десна"?
У чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у п'ятницю - позапланове свято. В цей день до закладу завітали футболісти основного складу ФК "Десна" разом з тренерами та цілою купою подарунків.
На радість дітлахам, чимало з яких футбол дуже люблять, гравці "Десни" не лише подарували їм два комп'ютери, іграшки та смаколики, а й провели з ними розважальний матч. Можливість поганяти м'яча з фаворитами української Прем'єр-ліги випадає не щодня, тому бажаючих набралося вдосталь. Самі футболісти вже у суботу гратимуть у домашньому матчі з командою "Дніпро-1", і візит до центру соціально-психологічної реабілітації добряче підняв їм настрій перед поєдинком. Після візиту футболістів до центру, юних фанатів "Десни" у цьому закладі явно побільшало. Знаючи, що у суботньому матчі "сіверянам" необхідна перемога, щоб залишитись у трійці лідерів УПЛ, дітлахи побажали їм удачі в протистоянні.
Можливість побачити гру "Десни" з "Дніпром-1" на власні очі у вихованців центру соціально-психологічної реабілітації також буде - чернігівський клуб виділив для них двадцять квитків на суботній матч.