ua ru

Гарні новини від чернігівських борчинь

13 жовтня в Ужгороді представники Чернігівщини вибороли друге командне місце.
21 жовтня чернігівські дзюдоїсти зібрали прес-конференцію аби повідомити приємні новини. Так, 13 жовтня в Ужгороді представники Чернігівщини вибороли друге командне місце. Підопічна тренерів Катерини Рубіс та Олександра Маркіна Христина Дусь неочікувано для себе здобула І місце на Чемпіонаті України з дзюдо.
Своїми емоціями від участі у змаганнях поділилась ще одна юна спортсменка, десятикласниця Єлизавета Шевенко, на змаганнях вона провела чотири зустрічі. Серед учасників прес-конференції і Аліна Дуженко, переможниця Чемпіонату Світу з сумо. Це її перший виступ у статусі мами, говорить спортсменка, до тренувань вона повернулася через три місяці після пологів, серйозно налаштована на високі результати.
У командному заліку в Японії команда збірної України посіла перше місце, обійшовши росіян та японців. Планами на наступний спортивний рік поділився Президент Федерації дзюдо Чернігівської області Олександр Крива.
Загалом, усі тренери відзначили, що дівчата дзюдоїстки більш відповідально ставляться до тренувального процесу, ніж хлопці. А також подякували Наталії Смаль за те, що своїми перемогами подає гарний приклад для своїх наступниць і не полишає спорт та Чернігів. Нещодавно Наталія виборола І місце на Чемпіонаті України з дзюдо серед дорослих.