ua ru

Відкриття фотовиставки «Вільній країні-Вільна фотографія»

18 жовтня о 14:00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття фотовиставки «Вільній країні-Вільна фотографія».

Назва виставки "ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ - ВІЛЬНА ФОТОГРАФІЯ" творчого об’єднання "РОЗВИТОК ФОТОГРАФА", пояснюється участю фотографів різного рівня (від починаючих, любителів до професіоналів), критерієм творчості яких є звільнення від стереотипів, розмаїттям тем і направлень, що відображені на фотографіях. Це портрети, пейзажі, натюрморти, концептуальна фотографія тощо.
Виставка набула великого успіху та зацікавленості у відвідувачів, завдяки чому в фотохудожників Миколи Верповського та Дениса Сухініна виникла ідея перетворити її на пересувну та показати у інших містах України. Це прекрасне починання підтримав колектив авторів фотографій і ось виставка вже мандрує містами нашої країни під назвою "ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ - ВІЛЬНА ФОТОГРАФІЯ". У кожному місті, де буде експозитуватись виставка, до неї долучатимуть декілька робіт місцевих фотографів.
Початок заходу о 14:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Музейна, 6.