ua ru

У Чернігові тривають обласні змагання з дзюдо

Близько 80 учасників взяли участь у обласних змаганнях з дзюдо.

Близько 80 учасників взяли участь у обласних змаганнях з дзюдо серед кадетів та кадеток до 17 років. Всіх хлопців розділили на 8 вагових категорій, а дівчат на 9. Ярослав Гончар змагається у категорії до 60 кілограмів, він вже отримав 2 перемоги, до  1 місця йому залишилося побороти ще 3 суперників, каже на змаганнях він намагається уявити в супротивнику ворога, мовляв лише так можна перемогти.

Ліза Шевченко вже 5 років в цьому виді спорту, за цей час вона отримала 1 дорослий розряд, каже, що дівчата побоюються боротися, адже тут легко травмуватися. Вона згадує як вперше познайомилася з дзюдо.

З кожним роком рівень майстерності дзюдоїстів в Чернігівській області зростає, каже Костянтин Ноткін. Сьогодні на змаганнях він виступає як суддя та тренер. Його вихованець вже виборов 1 місце у своїй категорії.

За останніх 3 роки зал для заняття Дзюдо неабияк змінився, за підтримки міської ради та спонсорів  зробили ремонт і наразі тут займаються близько 300 учнів. Але для подальшого розвитку треба ще більше популяризувати цей вид спорту серед молоді, каже президент федерації дзюдо Чернігівської області Олександр Крива.

Переможці  змагань будуть представляти Чернігівську область у складі збірної 10 жовтня в Ужгороді.