ua ru

Науковий пікнік у сквері ім. Богдана Хмельницького

22 вересня громадські організації, навчальні заклади нашого міста, центри розвитку та бібліотеки презентували свої надбання за рік

26 різних проектів представлено цього року на науковому пікніку в сквері ім. Богдана Хмельницького. 22 вересня громадські організації, навчальні заклади нашого міста, центри розвитку та бібліотеки презентували  свої надбання за рік.

На пікніку представлені різні проекти - юриспруденція, маркетинг, садівництво, медицина, екологія, птахівництво, радіотехніка, тощо. Один з кутів скверу зайняв чернігівський національний технологічний університет, тут розмістилася кафедра іксів  та маркетингу, вони розповідають, як насправді формуються тренди.

Локацію для пікніку обрали не випадково, адже сквер так припав до душі    матусям з дітьми, в літній час тут діяла програма Час, і цей пікнік - своєрідне її продовження, кажуть організатори.

Новинка цього року - виставка електро- та екотранспорту. До Чернігова завітали гості з України та зарубіжжя аби представити свої розробки, або просто переконати молодь у важливості чистої енергії.

В Чернігові захід проводитсья вдруге. Організатори кажуть, що в майбутньому співпраця з виробниками еко транспорту буде продовжуватися, і можливо в місті з’являться електро-заправки - біля кафе та музеїв.