ua ru

Цікавинки Алеї майстрів

Що приготували чернігівські умільці до свята?
Уже зранку 21 вересня чернігівська Алея Героїв перетворилася на пістряво-казковий куточок міста, де зібралися найславетніші майстри цього історичного краю. Від такої краси - очі розбігаються. Тут можна побачити плетені гачком речі, картини, створені з підсобного матеріалу і класичні художні полотна, мило ручної роботи, жіночі прикраси та обереги, різноманітні дитячі іграшки та ляльки. Особливу увагу привертають роботи Наталії з Куликівки. Скриньки та посуд створені у рідкісній техніці за допомогою крапочок тут представлені лише одним автором.
Завдяки яскравому сонцю роботи з бісеру теж нагадують дорогоцінне каміння і не дають можливості пройти байдуже повз них
Тут сьогодні людно. Дехто прийшов придбати гарні ексклюзивні речі, хтось просто помилуватись цією красою, зробити пам*ятні фото і дещо розважитись, а творчі люди завітали, щоб підгледіти для реалізації своїх робіт неординарні ідеї. На Алеї майстрів свої знахідки і здобутки презентує і Чернігівський краєзнавчий клуб "Колекціонер", що функціонує уже більше 40 років.
Чернігівці насолоджуються святом і очікують все нових і нових приємних вражень від святкової програми до Дня міста . Свято триває. Виставка ярмарок на Алеї Героїв працюватиме ще й у неділю.