ua ru

Бюджет Чернігова – перерозподіл

Куди підуть зекономлені кошти?

Виконком міської ради 15-го лютого погодив розподіл частини вільних залишків коштів бюджету 2016-ть за загальним фондом в сумі понад 2 мільярда гривень.

Таким чином майже 14 мільйонів гривень додатково планують направити на розвиток галузі охорони здоров’я у Чернігові. За ці гроші капітально відремонтують приміщення будівлі під сімейну амбулаторію ЧМЛ №1 по провулку 1-го Травня 3-А, реконструюють третє поліклінічне відділення МЛ №1, крім того у лікарню закуплять офтальмологічний операційний мікроскоп, щілинну лампу.

Пологовий будинок планують поповнити рентгенологічним апаратом, а у міську стоматполіклініку придбають дентальний мікроскоп.

Про це під час засідання говорила начальник фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

Крім того, значну суму коштів, а саме понад 40 мільйонів гривень додатково виділять на розвиток освіти у Чернігові. За ці кошти учнів навчальних закладів забезпечать підручниками, куплять спеціалізоване приладдя для дітей з особливими потребами, проведуть аварійні роботи в садочках та школах.

Найбільшу суму коштів спрямують на підтримку ЖКГ - майже 195 мільйонів гривень, які розподілять на ремонт доріг міста, придбання спецтехніки для комунальних підприємств.

Додатково виділять також понад 31 мільйон гривень на реалізацію програми підвищення енергоефективності в бюджетних установах, яка розрахована на 10 років.