ua ru

Снайперський "привіт"

Яке спорядження використовують стрільці з Чернігова?

Військово-спортивний міжрегіональний турнір стартував у п'ятницю біля автодрому Нового Білоуса. В ньому взяли участь 7 команд з різних областей, зокрема,   і Чернігівської. У цьому змаганні п'ятьом учасникам потрібно продемонструвати свою витривалість і спритність у фізичних вправах, а також вміння орієнтуватися на місцевості.

Справжньою окрасою турніру став візит представників Школи снайперів з навчального центру "Десна". Ветерани війни з Росією показали учасникам змагань своє спорядження - зокрема, сучасні снайперські гвинтівки, які не лише мають футуристичний вигляд, а й дають можливість українським військовим ефективно боротися з російськими стрільцями. Цікаво, що окрім ствола та оптики ця зброя, а також боєприпаси для неї повністю українського виробництва.

Усі бажаючі мали можливість не лише потримати зброю в руках, а й залізти досередини і розпитати снайперів про особливості конструкції та характеристики гвинтівок.

Також начальник групи підготовки снайперів, досвідчений військовий з позивним "Джонні" розповів  , як навчають снайперів. Процес цей не з простих -  з групи з 90 чоловік долають його трохи більше десятка.