ua ru

День міста наближається

Які сюрпризи чекають на туристів?

Тепер подорожнім буде простіше орієнтуватися у Чернігові, бо в місті з'являться 2 новинки для туристів. Це   сенсорний стенд на Валу та онлайн гід по Чернігову.

  Стенд на Валу ось-ось почне працювати, він майже повністю буде повторювати функціонал боксу у Туристично-інформаційному центрі, там можна дізнатися, де в Чернігові поселитися, поїсти, що варто відвідати, кому телефонувати у разі надзвичайної ситуації. Сенсорний стенд також виконує функцію інформування туристів про місце розташування туристично-інформаційного центру.

Наразі інформація дублюється українською та англійською, але в майбутньому планується додати переклад французькою мовою.

Ще одна новинка, що запрацює до кінця місяця - онлайн гід по Чернігову - це мобільний додаток, у якому зображена карта з позначками сорока історичних пам'яток Чернігова, натиснувши  на якусь з них, турист може прослухати 2-3 хвилини найцікавіших фактів про неї.

  Крім того , в нових тролейбусах 8-го маршруту звучить  цікава інформація   про історичні місця, повз які проїжджає електротранспорт. Вже з 19 грудня  тематика розповідей зміниться на різдвяну.