ua ru

Економимо тепло

На скільки зменшить витрати газу "Облтеплокомуненерго"?

Норми споживання теплової енергії для споживачів "Облтеплокомуненерго", чиї будинки не мають лічильників тепла, зменшилися. У четвер виконавчий комітет міської ради затвердив нові розрахунки, згідно з якими, підприємство на цей опалювальний сезон закладає не 87 мільйонів кубометрів газу, а 80.

Водночас для чернігівців, що користуються послугами міської ТЕЦ, норми поки що залишаться без змін. Розрахунки, зроблені підприємством, показують, що об'єми газу потрібно збільшити - оскільки у багатьох абонентів, що проживають у будинках з малою кількістю поверхів, є старі вікна, що легко пропускають тепло. Виконком відправив це питання на доопрацювання.

Окрім цього члени виконкому анонсували розгляд на найближчій сесії міської ради питання про те, щоб оплату розробки проектної документації у програмах співфінансування (наприклад, на капітальний ремонт чи термомодернізацію будинку) перекласти на плечі співвласників житла, аби уникнути ситуацій, коли вартість робіт їх не влаштовує, від проекта відмовляються, і кошти міського бюджету витрачаються "на вітер".

Також на засіданні виконкому створили житлову комісію з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання їм приміщень для тимчасового проживання.