ua ru

День рятівника

Як вітали співробітників ДСНС у Чернігові?

17-го вересня співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій відзначають своє професійне свято - День рятувальника. Саме вони приходять на допомогу, якщо сталася пожежа, підтоплення чи ще яке-небудь лихо природного чи техногенного характеру. Урочистості розпочалися біля міського відділу служби, де рятувальників привітали керівники ДСНС, а також міський голова.

Також присутні відкрили новий пам'ятник, що віднині стоятиме біля міського відділу - це автоцистерна, подібна до тих, якими користувалися пожежники ще в минулому столітті. Це вже друга така пам'ятка у місті - перша стоїть біля будівлі обласного управління ДСНС.

На заході були присутні і ветерани-рятувальники. Серед них - Сергій Даниленко, колишній заступник начальника обласного управління тоді ще МНС. За свою довгу кар'єру (з 1986 року)  він брав участь у гасінні багатьох масштабних пожеж - на нафтобазі, фабриці музичних інструментів, газових фонтанах тощо.

Згодом урочистості перемістилися до будівлі обласного управління ДСНС. Там рятувальників привітали керівники міста та області, не обійшлося і без почесних нагород та відзнак. Наостанок настоятель храму святої Катерини отець Роман подарував працівникам служби ікону Божої Матері, яка має захистити їх від пожеж, потопів, землетрусів та інших надзвичайних подій.