ua ru

«Зелена сцена» завершила фестивальний сезон

Хто виступив на заключному концерті?
Добіг до кінця фестивальний сезон "Зеленої сцени". Кожен з відвідувачів творчого простору на Алеї Героїв міг знайти щось для душі. 5 уік-ендів запам’яталися концертними виступами, виставками, кінопоказами, літературними читаннями, зустрічами з цікавими гостями та хорошою погодою, яка жодного разу не зіпсувала нам настрій. Кожен "зелений" уік-енд дарував глядачам години різноманітної музики-від сучасної авторської пісні до джазу .Із завданням познайомити чернігівців з новими іменами української музики, фестиваль справляється на відмінно. Серед цьогорічних відкриттів- творчі проекти "Мало" ,"Постмен" та "Кульшенка".
Екс-учасниця популярного дівочого гурту "ПаніВалькова" Ірина Кульшенко завершила своїм виступом недільну "Літеру" та цьогорічний сезон "Зеленої сцени." Ірина пише пісні під псевдонімом "Кульшенка".Приходять вони до неї,як завжди, з космосу. Авторка нічого не вигадує. Якщо є про що сказати людям, то відверто говорить. Співає як сумні, так і веселі пісні різними мовами і завжди з посмішкою на обличчі. Ірина Кульшенко мріє стати популярною та успішною заради того, щоб допомагати людям і тваринам.
З роками у фестивалі просто неба з’явилося багато відданих шанувальників. Серед них є ті, хто , навіть, не жаліє власних грошей заради того, щоб "Зелена сцена" продовжувала своє існування.