ua ru

У Чернігівському відділку поліції новий керівник

Наказом ГУНП в Чернігівській області начальником Чернігівського відділу поліції призначено полковника поліції Домарацького Анатолія Михайловича.
Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Чернігівської області.
Анатолій Домарацький народився 4 травня 1975 року в селі Браниця Бобровицького району.
Після служби у Збройних Силах України в січні 1995 року розпочав роботу у органах внутрішніх справ на посаді міліціонера роти патрульно-постової служби міліції Шевченківського райуправління Головного управління МВС України в місті Києві. В 2011 році закінчив Національну академію внутрішніх справ.
Обіймав різні посади в карному розшуку та міліції громадської безпеки Шевченківського райуправління ГУ МВС України в місті Києві. Очолював відділ поліції на станції «Київ-Пасажирський» Солом'янського управління поліції Національної поліції в місті Києві та відділ Управління поліції охорони в Київській області.
В Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області значний час обіймав посаду начальника Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції.
Анатолій Домарацький має статус учасника бойових дій, за час служби неодноразово заохочувався керівництвом, нагороджений відомчими відзнаками МВС України.