ua ru

У Чернігові побував “Гуртобус”

До міста завітав багатофункціональний автобус, який по суті є мобільним культурним центром, що подорожує регіонами України.

 Фінальна вереснева «Зелена Сцена» 13 вересня о 17:00 традиційно розпочалась одразу з двох активностей. Першою була вже знайома всім безкоштовна екскурсія з історіями від Володимира Пилипенка, яка стартуватиме від військового госпіталю і проходила аж до «Зеленої Сцени».

⁌ Другою подією, одночасною з екскурсією, стала абсолютно нова локація для Чернігова – «Гуртобус». До міста приїхав багатофункціональний автобус, який по суті є мобільним культурним центром, що подорожує регіонами України.

У ньому відбувається безліч активностей: від перегляду цікавих виставок та відеоматеріалів до таких унікальних речей, як майстер-клас із шовкодруку, а також створення у кожному регіоні своєї «Книги міста» за допомогою місцевих жителів. Зокрема, чернігівці зможуть пройти воркшоп з шовкографії, побачити й обговорити фільм «Старобільські портрети», а також переглянути низку короткометражних фільмів.

Цей проєкт створений завдяки платформі культурних ініціатив «Ізоляція» та посольству США в Україні. Усе це задля об’єднання різних регіонів України та інформування жителів одне про одного, про їх цікаві особливості та неперевершені досягнення.