ua ru

Фотовиставка – Революція Гідності

Вогонь, барикади, щити і безупинний героїзм – фотовиставка у держархіві повертає глядачів у центр Києва трирічної давнини, у вихор подій, що визначили майбутнє країни на багато років уперед. Що цікавого можна побачити?
Вогонь, барикади, щити і безупинний героїзм – фотовиставка у Державному архіві Чернігівської області повертає глядачів у центр Києва трирічної давнини, у вихор подій, що визначили майбутнє країни на багато років уперед.

Тут представлені 60 світлин, газетні статті, письмові спогади учасників Революції Гідності. Їх насправді набагато більше, один лише чернігівський журналіст Петро Антоненко передав архіву 200 фотографій. Тому для виставки відібрали лише найкращі матеріали.
 
Чернігівщина також дала свій внесок у Революцію Гідності. У нашому місті був свій, хоча і епізодичний, Євромайдан. Окремий стенд виставки присвячений трьом чернігівцям з Небесної Сотні – Андрію Мовчану, Василю Прохорському та Віктору Орленку. Учні школи №29 перші ознайомилися з експозицією. Її матеріали тепер постійно перебуватимуть у Державному архіві Чернігівської області.