ua ru

Проект правил благоустрою у Чернігові

Мер оцінив роботу з питань розміщення зовнішньої реклами, об’єктів благоустрою та окремих комерційних структур.

  Так  підсумував  звітну доповідь головного архітектора Чернігова  міський голова. Мер  досить критично оцінив  роботу з питань розміщення зовнішньої реклами, об’єктів благоустрою та окремих  комерційних структур, які на власний розсуд  встановлюють ганочки до своїх  закладів прямо  на тротуарах.

Міський голова був категоричним у питаннях благоустрою та  формуванні архітектурного обличчя Чернігова. Владислав Атрошенко зауважив, що управління має займатися ширшим колом питань. Зокрема, й розробкою брендбуку та дизайн-коду міста, тобто граничних стандартів у зовнішньому вигляді реклам, вивісок та загалом усіх міських об’єктів.

  Як результат, на сайті міської ради 10 вересня  оприлюднено проект регуляторного акта – рішення Чернігівської міської ради  «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції». Він передбачає  певні зміни до  діючих правил  і торкається питань на яких акцентував  увагу керівників відповідних структурних підрозділів міста Владислав Атрошенко.  Свої пропозиції можна надавати протягом місяця.