ua ru

Топографічна карта Чернігова

У чому переваги проекту, і коли його реалізують?

Чернігів  оновлює містобудівну документацію. Це серйозні  проекти над якими працюють спеціалізовані установи. Згідно з прийнятими на сесіях програмами  розробляється  покрокова  топографічна карта  міста. Вона визначить його сьогодення та  майбутні перспективи.Повідомив на ранковій нараді  у міського голови головний архітектор Чернігова .  Так тільки на розроблення  історико- архітектурного опорного плану міста  після проведеного тендеру   та аукціону  буде витрачено близько мільйона   гривень. Загалом , як повідомив Сергій Калюжний  Чернігів  поступово набирає темпи в будівництві нового житла. Хоча в порівнянні з іншими подібними містами України , обласний центр  за цим показником минулого року  з 16  міст був на 12 - му. Цього року   будівельники можуть взяти реванш.

 При цьому доля  пайової участі забудовників на  розвиток  інфраструктури та благоустрій Чернігова   значно зросла і  за 9 місяців року  вже  отримано  майже 11 мільйонів гривень. У свою чергу  в рамках наради обговорили  непрості проблеми , які виникли з новобудовою по вулиці Зеленій , 8.

 Міський голова в чергове дав доручення зібрати усі зацікавлені сторони  , у тому числі і  тих людей , які опинилися заручниками цієї квартирної ситуації.

  В рамках обговорення питання розбудови Чернігова зупинилися і на схемах , які дозволять будівельникам  уникати сплати податків та мінімізувати свої витрати. і як результат , на думку Владислава Атрошенка , все це і не тільки  тягне за собою  критичні наслідки.

 В рамках  відкритої розмови обговорили ще низку важливих для міста та його мешканців питань. Детальніше у наступних випусках Факту.