ua ru

Сесія наближається

Які питання розглядатимуть депутати?

Сорок четверта сесія міської ради наближається і депутати розглядають питання, що винесені на її порядок денний,  у профільних комісіях. Окрім резонансних і дискусійних тем на кшталт неутворення районних рад або розподілення резервів міського бюджету, є і більш "приземлені". Наприклад, управління культури планує до Дня Міста встановити пам'ятну дошку на честь Левка Лук'яненка на вулиці Рокосовського.

Не забули і про загиблих героїв російсько-української війни, які за життєвими обставинами були поховані не на кладовищі Яцево, і через це їхні сім'ї не отримували належної компенсації.

Також на цій сесії буде вирішуватися питання надання звання Почесного громадянина Чернігова. Комісія представила три кандидатури: спортсменку Олену Костевич, історика і археолога Володимира Коваленка (посмертно) та державного діяча  Валерія Сарану ( також посмертно). Мерія та рада ветеранів АТО опрацьовують ідею нового звання-відзнаки для військових родом із Чернігова, для того, щоб обійти ліміт "почесних громадян" у три особи на рік. Перші нагородження, за прогнозами, мають відбутися вже у 2020-му.