ua ru

Борги чернігівців

Як не опинитись у холодних домівках?

Аби не опинитись  у холодних домівках на початок опалювального сезону через велику заборгованість чернігівців за комунальні послуги та тепло, місцева влада Чернігова   разом з комунальними службами та самими мешканцями міста веде активну роз’яснювальну роботу ,та й не тільки,   щодо ліквідації  цих боргів. Форми і методи у всіх дещо схожі, але є й такі, що кардинально відрізняються, але мають   результат.

За словами голови правління ОСББ Андрія Дмитерка, найсумлінніші платники - це пенсіонери. У них заборгованості практично не буває.

Найдивнішим способом у роботі з неплатниками, навіть краще, ніж суди,  стверджує   Андрій  Дмитерко, є особистий контакт.  Спілкування. Саме це дає найкращий результат. І у їхніх ОСББ практично немає злісних неплатників.

Іще одна проблемна категорія, на думку фахівця, це власники магазинів чи різноманітних салонів, що розміщені на перших поверхах багатоповерхівок. Вони, так як і усі мешканці будинку, повинні сплачувати за комунальні послуги вчасно і в повній мірі.  Відповідно до спільного рішення усіх, хто проживає у цьому будинку