ua ru

На Героїв Чорнобиля замінюють останню ділянку водогону

На вул. Героїв Чорнобиля замінили 1,3 км водопроводу та 540 м каналізаційних мереж.
Про це інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Наразі тривають роботи на останній ділянці, проводиться реконструкція водопроводу довжиною орієнтовно 400 м. Тобто більший об’єм робіт, а це орієнтовно 70%, підрядником вже виконано. Про це розповів представник підрядника Ігор Райхіль.
Цього тижня інтенсивність робіт на об’єкті значно зросла. Робота вже організована в дві зміни. Це необхідно для того, аби завершити заміну підземних комунікацій у встановлені терміни. Потім на об’єкт зайдуть дорожники: цього року вони мають здійснити встановлення бортового каменю та прокладання основи і одного шару дороги.
За словами представника підрядника, дорожні роботи незабаром розпочнуться на одній з ділянок. А саме, від перехресті вул. 77-ї Гвардійської Дивізії і вул. Київської до вул. Алєксєєва. За їх підрахунками, це відбудеться 1 вересня. Загалом роботи завершяться в середині жовтня.
Нагадаємо, будівельні роботи на вул. Героїв Чорнобиля розпочалися з травня тут повністю замінюють труби старих каналізації та водогону, прокладених під вулицею. Це одна з наймасштабніших міських реконструкцій цьогоріч.

Новини по темі