ua ru

Зміна керівництва чи рейдерський захват?

Як міністерство юстиції проводило кадрові зміни в Академії Державної пенітенціарної служби.

На порозі Державної пенітеціарної академії розгорівся скандал між представниками міністерства юстиції та керівництвом академії.  Як пояснив заступник міністра юстицій з питань європейської інтеграції Сергій Петухов, він приїхав аби поспілкуватися з колективом і  оголосити наказ міністерства про припинення контракту з ректором академії Пенітеціарної служби Олексієм Тогочинським, та призначити на посаду виконуючу обов'язки ректора Тетяну Денисову.

За словами міністра, розірвання контракту відбулося через низьку якість освіти в Академії. За результатами звіту міністерства освіти та науки України академія посідає останні місця за якістю юридичної освіти. Близько половини випускників не можуть подолати мінімальний поріг правничого ЗНО.

Сергій Петухов наголосив, що Мін’юст не планує перепрофілювання навчального закладу, переформатування або звільнення колективу.  У той же час керівництво Академії відмовилося виконати наказ Міністерства юстиції, посилаючись на їх неправомірні дії.  Олександр Полійник заявив, що це була спроба рейдерського захоплення навчального закладу.

Учасники конфлікту викликали поліцію, яка коментувати ситуацію відмовилася, зіславшись на те, що це цивільно-правові відносини, і вирішуються вони двома особами у суді.