ua ru

Від нового дитсадка до класів робототехніки

Що нового в освітній сфері Чернігова?

 Дитячий садок на Масанах будівельники здали в експлуатацію. Сьогодні , на ранковій нараді в мерії міський голова Владислав Атрошенко визначав дату його відкриття. Попередньо - це 24 серпня, День Незалежності.  Посадовці кажуть, там  все майже готове для зустрічі малечі. Залишилися   деякі  технічні дрібниці,  і треба  закупити кухонне обладнання та іграшки. 

За словами начальника управління освіти ЧМР Василя Білогури, цьогорічний бюджет виділений на освіту, - понад 1 млрд, 400 тисяч гривень. Загальна субвенція цього року на 3 млн менша ніж торік. Але до початку навчального року в 4-х школах з'являться кабінети робототехніки.  А ще два кабінети фізики, кабінет біології, хімії і два лінгофонні класи.

   Управління капітального будівництва міської ради на замовлення управління освіти здійснює термомодернізацію у двох школах -   1-й і 3-й. Облаштували три футбольних поля і повністю відремонтували спортивну залу в 7-й школі. 

Розпочаті роботи закінчені не в усіх школах. Але це робоча ситуація, каже мер.

Владислав Атрошенко дав доручення прослідкувати аби будівельники обгородили незавершені будмайданчики, прибрали будівельне сміття і залишки матеріалів аби уникнути травмувань.