ua ru

Вулиця Героїв Чорнобиля

Коли її відкриють для транспорту?

Продовжити перекриття руху вулицею Героїв Чорнобиля, на якій нині тривають ремонтні роботи, до 15 вересня - таке питання винесли у четвер на розгляд виконавчого комітету міської ради. Попередній строк був 1-ше серпня, але підрядник, вочевидь, не встигає.

Проте в результаті будівельникам дали строк тільки до 1-го вересня.

Для 1-го державного пожежно-рятувального загону виконавчий комітет виділив 500 літрів дизельного пального і стільки ж бензину з матеріального резерву. Вони забезпечуватимуть роботу і пожежних машин, і мотопомп та генераторів.

Зайшла мова також про площу Авіаторів, на який стоїть знаменитий літак-пам'ятник. На кінцевій 26-го автобуса планують оновити тротуар і встановити новий зупинковий комплекс, проте міський голова наголосив, що це тільки половина справи, адже зовсім поруч стоїть - і псує незґрабним виглядом пейзаж - точка продажу алкогольних напоїв. Треба знайти спільну мову з орендарем і "облагородити" її.

Оновлення зупинкового комплексу на площі Авіаторів донедавна планувалося лише на 2021-й рік через брак фінансування, але, за словами міського голови, кошти знайти цілком можливо.