ua ru

Пожежі у торговельних закладах

Пожежі у торговельних закладах
Впродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 2 пожежі, що виникли у торговельних закладах.
Впродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 2 пожежі, що виникли у торговельних закладах.

14 лютого о 11:35 до Служби порятунку "101" у Менському районі Чернігівської області надійшло повідомлення про загорання металевого торговельного кіоску, що у селищі Березні по вулиці Гагаріна. За викликом до місця пригоди оперативно прибуло два відділення місцевої пожежної команди, а за кілька хвилин і черговій караул 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області. На той момент відбувалось інтенсивне горіння в середині приміщення. Завдяки спільним професійним діям вогнеборців пожежу о 12:05 було локалізовано, а о 12:45 - остаточно ліквідовано. Причиною загорання ймовірно послужила відсутність безпечної протипожежної відстані від опалювальної печі на твердому паливі, що знаходилась у прибудові, до дерев’яного утеплювача стіни торговельного закладу. Внаслідок пожежі вогнем було пошкоджено внутрішнє облицювання стін, матеріальні цінності та обладнання.

15 лютого о 03:17 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу металевого кіоску в обласному центрі на перехресті вулиць Самострова та 1-ої Гвардійської Армії. На місце події прибуло відділення 2-ої Державної пожежно-рятувальної частини. О 03:35 вогнеборці локалізували загоряння, а о 03:48 - ліквідували. Ймовірною причиною виникнення пожежі могло послужити коротке замикання електромережі. Як і у попередньому випадку, вогнем було пошкоджено внутрішнє облицювання стін, матеріальні цінності та обладнання.

Загалом на ліквідацію зазначених пожеж від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області та місцевої пожежної охорони залучалося 12 чоловіків особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.

За інформацією Управління ДСНС у Чернігівській області.