ua ru

Меломан - Джазові історії

Родзинкою музичного дійства стали бувальщини від легендарного радіоведучого та арт-директора Jazz in Kiev Олексія Когана. За багаторічну кар’єру у музиканта назбиралося чимало історій і артистичних анекдотів, що варті для упорядкування не однієї книги. Радісні і сумні, запальні і меланхолічні оповіді з життя – все це може бути джазом, при умові якщо дивитися на життя як на музику. Програму виступу колективу склали номери з гарячого латиноамериканського ритму і оксамитового джазу з нотками фанку і соул. Це музика для вільних людей. І для людей, які хочуть бути вільними, - розповідає Олексій Коган.
Родзинкою музичного дійства стали бувальщини від легендарного радіоведучого та арт-директора Jazz in Kiev Олексія Когана. За багаторічну кар’єру у музиканта назбиралося чимало історій і артистичних анекдотів, що варті для упорядкування не однієї книги. Радісні і сумні, запальні і меланхолічні оповіді з життя – все це може бути джазом, при умові якщо дивитися на життя як на музику.
Програму виступу колективу склали номери з гарячого латиноамериканського ритму і оксамитового джазу з нотками фанку і соул. Це музика для вільних людей. І для людей, які хочуть бути вільними, - розповідає Олексій Коган.