ua ru

На маршрути Чернігова вийшли нові тролейбуси

На балансі комунального підприємства Чернігівське тролейбусне управляння з'явився п'ятий з шести тролейбусів, що поставив Чернігівський автозавод ТОВ "Еталон-Лізинг".

На балансі комунального підприємства Чернігівське тролейбусне управляння з*явився п*ятий з шести тролейбусів, що поставив Чернігівський автозавод ТОВ "Еталон-Лізинг"за цьогорічним тендором, загальною вартістю  29 млн 730 тис грн. Речник управління Микита Вікторов каже, що новий  "Барвінок" вже отримав бортовий номер 512 та готується проходити обкатку з оформленням усіх необхідних документів. Цей тролейбус, як і попередні, сучасний і комфортний. Зручний для людей з інвалідністю.

У салоні  сучасна інформаційна система. Автоматично за gps (джи пі ес)координатами оголошуються зупинки. Інформація виводиться на табло всередині  та зовні. Тут є  дві камери відеоспостереження та  відеореєстратор. Чернігівцям дуже подобаються новенькі рогатики

На даний час  на балансі Чернігівського тролейбусного управління знаходиться 96 тролейбусів, 70 відсотків   транспорту  давно відтпрацювали термін есплуатації. Кажуть фахівці. Справних тролейбусів недостатньо, щоб забезпечити потреби містян.

Протягом 3 років Чернігівське тролейбусне управління поступово поповнюється новими машинами саме цієї моделі .