ua ru

Концерт пам’яті Володимира Мулявіна

На «Голубих озерах» вшановували пам’ять легендарного «пісняра» - Володимира Мулявіна.

"Голубі озера" аплодували солісту "золотого" складу ансамблю "Пісняри" Леоніду Борткевичу. У 70 років легенда ще почуває себе у "зірковому" статусі, хоча вже давно не співає в "піснярах". Всенародна любов до пісень" "Александрина", "Белорусия", "Березовый сок", першим виконавцем яких був Борткевич не згасла. Так співпало, що в цей час Леонід Борткевич прилетів з Америки до Білорусії,щоб  разом із Анатолієм Кашепаровим" вийти на сцену "Словянського базару" та виступити у Харкові. Організувати їх концерт на "Голубих озерах" виявилось  справою нелегкою. Івану Чаусу це коштувало нервів та кілька безсонних ночей.

У 1970 році керівник "Піснярів" відірвав молодого архітектора зі "словянським"голосом Леоніда Борткевича від кульмана і  через кілька днів той вже співав на концерті "Александрину" - одну з перших пісень Володимира Мулявіна.

На сцені Леонід Боркевич був небагатослівний.Відчувалась гастрольна втома.Наш гість розповів кілька історій,одна з них трапилась на концерті Олександра Ширвіндта.(Фрагмент). Леонід Борткевич приїздив до нас з екс-солістом ансамблю "Пісняри" Вадимом Косенком". На сцені поруч з Борткевичем  мав бути ще один "золотий" голос ансамблю Анатолій Кашепаров.Що цьому завадило.