ua ru

Чернігівський Чемпіон Світу з легкої атлетики

У польському містечку Торунь відбувся 8-й Чемпіонат світу у категорії Мастерс. У цьому святі спорту серед учасників з усього світу взяли участь 74 українських спортсменів. Серед них у складі команди України з легкої атлетики на Чемпіонаті Світу (серед ветеранів спорту) був чернігівський спортсмен-ветеран Юрій Кравченко. Змагання відбулися в м. Торунь, Польща, з 24 по 30 травня і в командному заліку зі спортивної ходьби на дистанції 10 км у віковій категорії 70 років і старші став призером і завоював срібну медаль. Команда України зі спортивної ходьби складалася з 3-х спортсменів (всіх команд було з 89 країн світу), випередивши найсильніших суперників з Франції й Великобританії, поступившись команді Італії. Ю.Кравченко нагороджений срібною медаллю і Дипломом за 2-е місце на дистанції 10 км.
Серед них   у складі команди України з легкої атлетики на Чемпіонаті Світу (серед ветеранів спорту) був чернігівський спортсмен-ветеран Юрій Кравченко. Змагання відбулися в м. Торунь, Польща, з 24 по 30 травня і в командному заліку зі спортивної ходьби на дистанції 10 км у віковій категорії 70 років і старші став призером і завоював срібну медаль. Команда України зі спортивної ходьби складалася з 3-х спортсменів (всіх команд було з 89 країн світу), випередивши найсильніших суперників з Франції й Великобританії, поступившись команді Італії. Ю.Кравченко  нагороджений срібною медаллю і Дипломом за 2-е місце на дистанції 10 км.