ua ru

Підсумки парламентської виборчої кампанії на Чернігівщині

Представники Громадянської мережі ОПОРА та поліції області підбили підсумки правопорушень під час виборчої кампанії.

Підсумки парламентської виборчої кампанії на Чернігівщині підбили  представники Громадянської мережі ОПОРА та поліції області. Найбільше вони нарікають на  дочасну агітацію, сплюндровані сітілайти та плакати без вихідних даних, а також не вчасне відкриття рахунків кандидатами.

 За невчасне відкриття банківських рахунків для проведення предвиборчої агітації складено протоколи на понад 20 кандидатів у народні депутати з різних виборчих округів. До поліції області надійшло 168 звернень громадян на предмет порушення виборчого законодавства. Проте за результатами слідчих дій, не всі внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань, у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Встановити осіб, які псували білборди та ситілайти із зображенням кандидатів у народні депутати, поки не вдалося, кажуть правоохлолнці,слідство триває.

За даними Держреєстру виборців на Чернігівщині мають право голосу 825 522 жителя, голосування проходитиме у 6 виборчих округах. Загальна кількість дільниць 1089. Майже три тисячі  мешканеців Чернігівщини голосуватимуть за межами області, 3114 мешканців інших регіонів виявили бажання голосувати на виборчих дільницях  Чернігівщини. 3240 осіб змінили місце голосування в межах області. Найбільше чернігівців голосуватимуть у столиці.