ua ru

Фестиваль Чернігівщини “LuMena” 2019.

2-3 серпня у місті Мена відбудеться наймаштабніший музичний фестиваль Чернігівщини “LuMena” 2019.
ЛюМена-це єдиний фестиваль в Україні, присвячений новим технологіям освітлення та розвитку. Метою організаторів фестивалю є підвищення туристичної спроможності міста Мена та молодої Менської громади.

Організатори фестивалю забезпечують можливість гостям міста два дні незабутнього драйву та літнього відпочинку на мальовничому міському озері.

Особливістю нашого фестивалю є його багатостороння спрямованість, тобто в програму фестивалю входять заходи, розраховані для вподобань широкого спектру відвідувачів. На вас чекають відомі рок виконавці України, дискотека, пляж, спортивні розваги, конкурси, творчі виставки, роботи майстрів хенд-мейду, нічний показ кінофільмів і багато інших не менш цікавих розваг. Для відвідувачів працюватиме виїзна брендова торгівля.

Фестиваль LuMena цілком безкоштовний! Організатори забезпечують відвідувачів спеціальним місцем для кемпінгу, безпечними та максимально комфортними умовами відпочинку та автостоянкою.

Мальовнича локація фестивалю знаходиться майже в центрі привітного містечка Мена, на центральній вулиці Чернігівський шлях . У місті працює зоопарк, є багато місць громадського харчування та супермаркет. Відстань від обласного центру - 60 кілометрів по гарній дорозі, де постійно курсують маршрутки та автобуси.

В минулому році фестиваль “LuMena” відвідала велика кількість містян та гостей міста. Хедлайнерами фестивалю були популярні українські виконавці Тінь Сонця / Tin' Sontsya та Шпилясті кобзарі, які в свою чергу позитивно відгукнулись що до організації та місця проведення заходу.
Початок о 10:00.
Місце проведення: Менський міський пляж.