ua ru

Оновлення Валу

На території Чернігівського валу приміряли макет стародавнього дитинця XVIII століття.

На території Чернігівського валу приміряли макет стародавнього дитинця XVIII століття. Поки декоративний. Його виготовили студенти механіко-технологічного факультету Чернігівського технологічного університету, аби візуалізувати кінцевий результат, який згодом виллють із бронзи.

Виготовлення декоративного макету коштувало 50 тисяч гривень, його надрукували на 3 Д принтері. Зараз ідуть перемовини з київською фірмою, яка до речі працює у Чернігові і втілить ідею в життя.

Обговоривши штучний макет Дитинця, міський голова, розповів, як виглядатиме справжній Дитинець в мініатюрі.

 Для людей з обмеженими фізичними можливостями передбачена також зменшена тактильна копія макету з описом шрифтом Брайля.

Узгодивши візитівку міста, з якої розпочинатимуться екскурсії Черніговом, міський голова оглянув хід ремонтних робіт у сквері Коцюбинського, де якраз заливають бетон для прокладання доріжок. 

Нагадаємо , проектом капітального ремонту «нижньої» частини Валу передбачено ремонт круглого фонтану, мощення тротуарів клінкерною бруківкою, встановлення нових декоративних світильників, облаштування велопарковок, перебудову дитячого майданчику та встановлення декоративної дерев’яної огорожі у формі стародавнього муру з баштами .