ua ru

Про танцювальну пару Єву та Даниїла дізнались англійські гості

Для Данила і Єви вихід на сцену - звична справа. У минулому році вони завоювали срібні та бронзові нагороди на Чемпіонатах України і Польщі. На проблему юних спортсменів відгукнувся Центр "Відродження", адже допомога підопічним та ще й таким талановитим - в пріоритеті закладу. Єва щойно закінчила школу і мріє стати корейським перкладачем . Даню чекає ще 11 клас у Чернігівському ліцеї №15, а потім він прагне здобути вищу освіту і пов'язати своє майбутнє з ай - ті технологіями. Але танці на візках нині- головне в їхньому житті. Вже через деякий час їх чекає серйозний виступ на Чемпіонаті Європі. І вони впевнено поспішають здобувати свої мрії. не зважаючи ні на що.
Для Данила і Єви вихід на сцену - звична справа. У минулому році вони завоювали срібні та бронзові нагороди на Чемпіонатах України і Польщі.
На проблему юних спортсменів відгукнувся Центр "Відродження", адже допомога підопічним та ще й таким талановитим - в пріоритеті закладу.
Єва щойно закінчила школу і мріє стати корейським перкладачем . Даню чекає ще 11 клас у Чернігівському ліцеї №15, а потім він прагне здобути вищу освіту і пов'язати своє майбутнє з ай - ті технологіями. Але танці на візках нині- головне в їхньому житті.
Вже через деякий час їх чекає серйозний виступ на Чемпіонаті Європі. І вони впевнено поспішають здобувати свої мрії. не зважаючи ні на що.