ua ru

Англійці у центрі "Відродження"

Делегація благодійної організації "Допомога Фелстед знедоленим дітям" на чолі з Аланом Хілларом вкотре привезла до Центру вантаж гуманітарної допомоги.

Щоліта  Центр "Відродження" в Чернігові  зустрічає гостей з Великобританії.  Для  підопічних і всього колективу Центру візит англійських друзів - це  свято.  Щоразу вони готують тут   концерт.   Підготували   пісні про літо.   Маша Романовська   співає пісню про дружбу.
Делегація  благодійної організації "Допомога Фелстед знедоленим дітям" на чолі з Аланом  Хілларом  вкотре  привезла до Центру вантаж гуманітарної допомоги.
 Але найперше  англійці приїхали сюди, аби   побачити  малечу, їхні досягнення, взяти участь у спільному заході.  Аплодували  "веселим павучкам". "яскравим  метеликам" і  "бадьорим  пікачу". Розважав усіх "веселий карлсон". Гості  з - за кордону теж дивували. Переодягнувшись  у клоунів, гралися  з  дітьми.
Щороку тут  оздоровлюється понад 2 тисячі дітей. Сувеніри від підопічних центру для  друзів -  результат їхніх  досягнень на заняттях з працетерапії. Ці подарунки  англійцям -  за допомогу, участь у створенні й роботі  центру.
Свою вдячність благодійникам з Великобританії  та керівництву Центру висловили й представники  громадської організації "Голос батьків". За віру й підтримку дітей вручили їм  подяки та сувеніри. Не  порушили традицію  пригостити малечу   солодощами й англійці, аби   свято вони запам'ятали  надовго.