ua ru

Мелодії Бетховена та Вагнера в Чернігові

16 та 17 липня, шанувальники класики почують виступи українських та японських піаністів із симфонічним оркестром.

У залі філармонійного центру тривають концерти симфонічного оркестру "Філармонія" з обдарованою молоддю світу. Уже відбулися виступи диригентів з України та Японії . Диригента-аматора Тадаакі Сузукі можна вважати молодим лише за творчим досвідом, а не за віком. 60-річний підприємець керує у місті Нагоя великою компанією з виробництва будматеріалів ,а диригентській майстерності вчиться у Міцунобу Такая для себе.

Останні три роки Тадаакі Сузукі бере майстер-класи, хоча стати професійним диригентом мріяв з дитинства. На досягнутому не збирається зупинятися.

Після пяти днів репетицій Тадаакі Сузукі вийшов на чернігівську сцену. Для нього було за честь виступити з нашим оркестром. Прозвучали твори Бетховена та Вагнера. На цьому концерті приємний сюрприз чекав на другого диригента чернігівського симфонічного оркестру Міцунобу Такая. Його високий професіоналізм та внесок у налагодження культурних звязків між Японією та Україною було відзначено подякою від Чернігівської облдержадміністації.

На двох концертах, що відбудуться 16 та 17 липня, шанувальники класики почують виступи українських та японських піаністів із симфонічним оркестром. Диригуватимуть Микола Сукач та його учень Міцунобу Такая.