ua ru

Програма підтримки "Чернігів, купуй рідне"

"Чернігів, купуй рідне" так Чернігівська міська рада у рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки вже третій рік поспіль проводить інформаційну кампанію.

"Чернігів, купуй рідне" так  Чернігівська міська рада  у рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки вже  третій рік поспіль  проводить інформаційну кампанію . Область  теж долучається до цього проекту і пропонує   місцевим виробникам  розміщувати на своїй продукції  логотип " Чернігівщина , купуй рідне!".

Обидва Логотипи  можна завантажити на офіційному сайті облдержадміністраці та маркувати власну продукцію, щоб популяризувати її. Також, аби стимулювати малий і середній бізнес на Чернігівщині у відповідному департаменті запровадили й інші ініціативи. Це Конкурс «Кращий товар Чернігівщини» – 2019, підсумки якого планується підбити під час «Бізнес-фесту», який відбудеться 1 вересня цього року.

Отримати горошову премію є шанс у конкурсі на «Кращу інноваційну розробку», яка створена не пізніше, ніж 5 років тому, або ще в процесі виготовлення.

Також в обласному бюджеті передбачено 100 тисяч гривень на відшкодування витрат підприємств на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях.

Чернігівщина аграрний регіон, 40 відсотків виробництва якого припадає на харчову і переробну промисловість. Також  сільськогосподарська продукція  становить основну  частку експорту області на міжнародні ринки.

Новини по темі