ua ru

Реконструкція у 7-й школі

У Чернігівській загальноосвітній школі № 7 проводиться капітальний ремонт, адже на її відкриття чекає близько 800 учнів.

У аварійній спортивній залі Чернігівської загальноосвітньої школи № 7 вчителі фізкультури давно не приводили заняття з дітьми. Боялися , аби під час виконання нормативів, на них не впав шматок стелі, діти залишалися в класах грати у шахи. Зараз тут триває капітальний ремонт, який розпочали взимку.

Про те, як вдалося виділити кошти на капітальний ремонт не лише спортивної зали а й суміжних приміщень 7 школи розповів начальник капітального будівництва ЧМР Олександр Макаренко

Систему опалення зробили аналогічну сучасним  спортивним залам київських шкіл. Взимку її протестували і у 7 школі, встановили термометри у різних куточках приміщення. І хоча на той час старі вікна і двері  пропускали багато тепла, температура трималася за будь якої погоди  плюс 21- 22 градуси. До того ж  нова система опалення дозволяє економити понад 50 відсотків тепла. Аби воно не витрачалося даремно дерев'яні рами вікон та двері 50 річної давнини також замінили. Причому розмір вікон зменшили втричі.

До вересня ще залишилось пофарбувати стіни, постелити підлогу зі спортивного леноліуму, встановити освітлення та сантехніку.  У   спортивній залі  будуть  також  нові тенісні столи, баскетбольні кільця та шведська стінка. На її відкриття чекає 800 учнів  чернігівської сьомої школи.