ua ru

Тест на брехню

У четвер, 11 липня, кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу" Олега Семінського тестуватимуть на поліграфі.

У четвер, 11 липня, кандидата в народні депутати від партії  "Слуга народу"  Олега Семінського тестуватимуть на поліграфі. Така інформація з'явилася у Фейсбуці. Свою згоду на це він надав  3 липня. Тоді представники "Всеукраїнського об"єдання добровольців" намагалися вийти з ним на  діалог. Навідалися до   офісу кандидата , де їх зустріла  озброєна автоматами охорона.  Саме тоді Семінський   погодився   пройти поліграф.

В призначений час  до  орендованого офісу політика  прибули як ініціатори, так і сам Олег Семінський.  Каже, про поліграф дізнався з соц. мереж . На запитання чи готовий він пройти детектор , відповів ствердно.

Один з ініціаторів проведення поліграфа  -  Вадим Йовенко, - каже, що  під сумнів об'єднання добровольців  потрапили й інші кандидати,  але вирішили  розпочати з представника " слуги народу". Для цього  склали 15 конкретних запитань, на які він має відповісти.

Для проведення тестів запросили  поліграфолога, кандидата психологічний наук зі столиці. Дмитро Попов  розповідає, що точність  пристрою становить 95 відсотків. Результат він готовий озвучити через 2 дні після перевірки відповідей. Коштує процедура 2- 3 тисячі гривень, які має сплатити респондент. Семінський вирішив дізнатися для себе,  що таке поліграф.

Олег Семінський так і не пройшов детектор брехні, зазначивши, що поспішає на зустріч з виборцями.