ua ru

Теплі кредити для ОСББ

ОСББ "Світлий Будинок 2016", що на проспекті Перемоги, 151а, було створене ще у 2016 році.

ОСББ "Світлий Будинок 2016", що  на проспекті Перемоги, 151а, було створене ще у 2016 році. Як каже голова правління Андрій Дмитерко, за час існування Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків вони встигли зробити багато важливого.
Таку можливість ОСББ отримало завдяки державній програмі "теплі" кредити, за якою   відшкодовується  40% кредитних грошей. В Чернігові  цю програму   доповнює  міська,  яка відшкодовує ще 40 відсотків. Отже за цими  двома програмами ОСББ заощаджує близько 80% витрат на ремонт. У народі їх називають  80 на 20. Це пряма робота ОСББ чи власника будинку з банком. До речі,  програми також можуть користуватися і жителі приватного сектору.
В з'язку з тим, що попит на програму "теплі кредити" став більшим, виконком Чернігівської міської ради 4 липня прийняв рішення перевести частину затверджених фінансових призначень на 2019 рік у сумі півтора млн грн з міської програми підтримки ОСББ на державну програму теплих кредитів.
З початку року в Чернігові кількість об'єднань співвласників багатоквартирних будинків збільшилася на 11. Всього у Чернігів створено  106 ОСББ.