ua ru

Станція швидкої допомоги на Чернігівщині

За підтримки Максима Микитася станцію швидкої допомоги у центрі новоствореної Михайло-Коцюбинської громади вдалося відстояти.
Віктор Чеботар тридцять два роки працює водієм в Михайло Коцюбинській лікарні. Зараз на швидкій при медичній амбулаторії. Каже знає усі дороги, бо за цей час об’їхав увесь округ.
 
Спочатку в селі закрили лікарню, потім хоспіс, а коли стала загроза закриття станції швидкої допомоги люди почали бити в набат і звернулися за допомогою до народного депутата України Максима Микитася. 
 
Пані Надія, яку ми зустріли біля амбулаторії, ще більш категорична.
 
За підтримки Максима Микитася станцію швидкої допомоги у центрі новоствореної Михайло-Коцюбинської громади вдалося відстояти. 
 
Але питань з наданням медичної допомоги у мешканців новоствореної громади залишилося ще чимало. Їх вони озвучували за зустрічі з представниками громадської приймальні народного депутата.
 
Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада півтора місяці як після виборів. ЇЇ голова, Микола Завальний, аналізує отриманий спадок і визначає пріоритети.
 
У цьому питання громада розраховую на допомогу Максима Микитася. Михайло-Коцюбинська ОТГ одна з найбільших не тільки на Чернігівщині, а, можливо, й в Україні. Більше 10 тисяч мешканців. Її територія простягається від Дніпровського до Зайців.