ua ru

Як перевіряли дно на міському пляжі?

Додаткові заходи безпеки прийняті на міському пляжі "Золотий берег".

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Інформацію про безпеку відпочивальників на міському пляжі "Золотий берег" заслухали сьогодні, 2 липня, на ранковій нараді у міській раді.

Минулого тижня, 27 червня, дно біля пляжу повторно обстежили водолази. І зробили висновки, що ям та вирів небезпечних для людей тут немає. Таким чином, публічні заяви про небезпечні ями, які робили у соціальних мережах окремі місцеві жителі, не мають жодних підстав, йдеться у повідомленні.

Щодо інших зауважень: містяни поскаржились, що чергові рятувальники не роблять  оголошень для відпочивальників протягом дня. Міський голова Владислав Атрошенко доручив налагодити роботу таким чином, щоб періодично від рятувальників через гучномовець лунали чіткі оголошення про недопустимість порушень правил поводження на воді, щоб батьки слідкували за дітьми.   

З інших додаткових заходів безпеки: роботу пляжу офіційно продовжено до 21 години, тобто до цього часу працюють рятувальники. Всього їх п'ять: троє у човні і двоє на березі. Є чергова медсестра.

 Цього року через спеку та покращення інфрастурктури кількість відпочивальників на "Золотому березі" збільшилась у рази. Приміром, в один із червневих днів за приблизними підрахунками пляж відвідали близько 12 тисяч чернігівців та гостей міста.