ua ru

Увага! Перекривається дорога!

Для реконструкції дороги перекривається рух транспорту по частині вул. Ремісничої.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.
Відповідний дозвіл на перекриття надав сьогодні, 2 липня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради.
Як відомо, вулицю Ремісничу на ділянці від вул.Мазепи до проспекту Перемоги повністю реконструюють. На даній території буде двосторонній рух, а дорогу «випрямлять» за рахунок перенесення ділянки за територію Воскресенської церкви. 
Для якісного проведення робіт з дотриманням техніки безпеки та уникнення аварійних ситуацій з 2 липня по 2 вересня ц.р. рух по вул.Ремісничій - від вул.Івана Мазепи до вул. Воскресенська – перекриють. Водночас, заїзд до ринку  буде можливий від проспекту Перемоги - по вул.Ремісничій.
Роботи з реконструкції вулиці проводитиме ТОВ «Шляхо-будівельне управління 14», яке має встановити дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у м.Чернігові.
На ділянці дороги, яка реконструюється, вже почались підготовчі роботи. Для розширення дороги тут видалено кілька дерев: за інформацією Управління ЖКГ міської ради роботи проводяться у  відповідності до проекту. Адже, дорога буде двостороння з велодоріжкою та стоянкою для авто.