ua ru

Візит міністра юстиції до Чернігова

Міністр юстиції Павло Петренко завітав у вівторок до Чернігова.

На конференції з журналістами він висловився за посилення відповідальності за злочини проти дітей - особливо насильство сексуального характеру і вбивства. За словами міністра, з початку року в Україні було вбито вже півсотні дітей.

Прокоментував міністр і скандал, який днями стався у Чернігові, коли випускниці 11-го колегіуму  не дозволили танцювати  на випускному з партнером на інвалідному візку. На думку, Павла Петренка, тут є всі ознаки булінгу - тобто психологічного тиску на дитину.

Ще однією темою, якої торкнувся міністр, стали тарифи. Конкретно - на тепло та гарячу воду. Нещодавно у Кабміні вирішили перевірити, чому в обласних центрах різні ціни на ці послуги, хоча вартість газу однакова? Причому різниця подекуди є трикратною! Наприклад, у Чернівцях за гігакалорію платять 1200, у Чернігові - 1700, а у Кропивницькому - 2200 гривень.

Павло Петренко пообіцяв, що Кабмін найближчим часом прийме рішення про захист прав споживачів щодо тепла і гарячої води. Буде встановлено граничну вартість цих послуг для всіх обласних центрів та міст обласного значення України (таких як Ніжин та Прилуки), а також створять реєстр підприємств, які ціни завищують.