ua ru

У Чернігові триває реконструкція Валу

На нижній частині Валу підрядник виконав 40% робіт.
Відеоспостереження, демонтаж доріжок, облаштування нових доріжок, заміна освітлення - ось перелік робіт, які згідно 1-го етапу реконструкції нижньої частини Валу вже на 40 % виконали працівники UTB інжиніринг. Наразі готують корита, аби прокласти 7,5 тис м2 нових доріжок.
Заміна освітлення була необхідною, оскільки старе б не витримало навантаження, воно було зношене, тому ремонтувати його після реконструкції Валу було б значно дорожче, говорить Євгеній Чорнушко.
Паралельно з ремонтними роботами на Валу історики проводять розкопки, всього працюватимуть у трьох різних місцях. Зараз працюють на місці, де був непрацюючий фонтан.
На попередньому об'єкті розкопок, глибиною в 10 метрів історики знайшли цікаві знахідки, які пізніше будуть представлені на виставці в Національно архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів Стародавній"
На 45 % виконані роботи з облаштування мереж для поливу зелених насаджень. 2 етап реконструкції, який запланований на наступний рік розпочнуть з продовження робіт по укладанню доріжок, зведення одного фонтану, висадження зелених насаджень .
Коли здадуть перший етап робіт з реконструкції валу, його відкриють для містян. Аби встигнути до кінця літа підрядник планує збільшити кількість одиниць техніки та працівників. Наразі тут задіяно 10 автомобілів та 20 робітників.